Apartmán

Celkovo ponúkame na prenájom 3 x 5 lôžkový apartmán a 3 x 4 lôžkový apartmán. Apartmány obsahujú 2 spálne obývaciu izbu kuchyňu a kúpeľňu. V apartmánoch sa nachádzajú manželské a jednolôžkové postele, rozloženie zaleží od konkrétneho apartmánu. K dispozícií je BEZPLATNÉ parkovisko pred objektom. 150 m od ubytovania sa nachádza Lyžiarske stredisko Mlynky - Biele Vody. Cca 300 m  je vstup na turistický chodník - Zejmarská roklina. Za objektom 50 m sa nachádzajú bežkárske trate, často využívane nielen v zime ale aj v lete na prechádzky.

Umiestnenie:  Plne vybený apartmán s 2 spálňami. Apartmány sa nachádzajú na prízemí, 1 poschodí, alebo 2 poschodí. Prístup na poschodia je len za pomoci schodiska. 

Rozmery izieb: od 61 m² – do 71 m²

Miestnosti: predsieň, súkromná kúpeľňa, obývacia izba - buď ako súčasť spálne, alebo samostatná miestnosť, 2x spálňa s rôznymi typmi postelí, terasa alebo balkón závisí to od typu apartmánu  (pozor balkón alebo terasa nie je súčasťou všetkých apartmánov).

Vybavenie izby: písací stôl, súkromná kúpeľňa s bezplatnými toaletnými potrebami (uteráky, mydlo, sprchový gél, toaletný papier), vaňa alebo sprchovací kút, šatníková skriňa, TV, telefón, posteľná bielizeň, kúrenie, koberec, kuchiňa alebo kuchinský kút s dvojplatničkou, chladničkou, riadom, rýchlovarnú kanvicu. 

© 2019 Hotel Mlynky | Všeobecné vyhlásenie | Design by SIXNET